16.04.2019 | 12:40

З метою розвитку комунікативних навичок, розкриття особливостей самопрезентації та напрацювання ефективних методів пошуку роботи, фахівці Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості провели тренінг «Можливість позитивного впливу на роботодавця» для 17 пошукачів роботи.

Співбесіда з роботодавцем є основним методом оцінки та відбору кандидатів на вакантні посади.

«Якщо ми визначимо для себе ті навички, знання й уміння, що допоможуть нам знайти й потім успішно виконувати нашу роботу, буде значно легше презентувати себе роботодавцю, адже успішне проходження співбесіди – це справжнє мистецтво. Ретельна підготовка до співбесіди – запорука успіху», - звернулася до учасників тренінгу завідуюча сектором з профорієнтації Олена Колісник.

Під час заходу присутні обмінювались досвідом та враженнями від минулих співбесід, ознайомлювалися з правилами  ділового спілкування з роботодавцем.

Аналізуючи ситуативні завдання, учасники навчалися підвищувати самооцінку,  вказуючи на свої позитивні професійні якості, знайомились з методами самопрезентацій та налаштовувались на власний успіх.

«Щоб пройти співбесіду і отримати бажану посаду, потрібно вміти поставити себе на місце роботодавця, а також зрозуміти, які головні вимоги до претендента. Опанування цього мистецтва вимагає клопітливої праці, але навчитися цьому можна. Тож бажаємо вам вдалих співбесід і якнайшвидшого працевлаштування!», -  підсумувала Олена Колісник.

Христинівська районна філія ОЦЗ