07.11.2018 | 13:10

У рамках акції «Випускник-2019» та з метою сприяння розширенню знань школярів про різноманітність професій і основні правила вибору спеціальностей, Жашківська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості організувала професіографічну екскурсію до Державної служби України з надзвичайних ситуацій Управління ДСНС України у Черкаській області Жашківського районного сектору.

 У заході взяли участь 37 школярів Жашківського закладу загальної середньої освіти № 5, соціальний педагог Володимир Гриб, директор районної філії Марія Штунь та фахівець з профорієнтації Тетяна Опалат.

«За професією рятувальника працюють люди з великою силою волі, які здатні наразити на небезпеку своє життя, заради життя інших. Це люди з великої букви. У будь-який час дня і ночі рятувальник повинен бути там, де людині загрожує небезпека і, ризикуючи своїм життям, зробити все, щоб визволити людей, які потрапили в біду. Це професія, яка об’єднує відважних і самовідданих людей, чий високий професіоналізм, постійна готовність до самопожертви забезпечують кожній українській родині надійний захист від природних та техногенних лих»,- наголосила Марія Штунь під час свого звернення до учнівської молоді.

Рятувальники, в свою чергу, ознайомили учнів із сучасною пожежною технікою, засобами пожежогасіння та додали до розповіді Марії Штунь життєві історії, які виникали у них під час виконання своїх обов’язків.

«Професіографічні екскурсії мають неабияке значення в профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю, адже знайомлять дітей з професіями безпосередньо в конкретних умовах професійної діяльності, а також формують позитивне ставлення до робітничих професій і допомагають у професійному самовизначенні молоді», - переконана фахівець з профорієнтації Тетяна Опалат.

             Жашківська районна філія ОЦЗ