14.02.2020 | 10:00

Учні старших класів потребують якомога більше інформації про особливості тієї чи іншої професії та можливості здобуття будь-якої спеціальності.

Щоб допомогти випускникам зорієнтуватися у світі професій та надати поради щодо здійснення усвідомленого вибору майбутнього фаху, фахівцем з профорієнтації Драбівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Володимиром Педашем проведені профорієнтаційні уроки зі старшокласниками Демківської та Бирлівської загальноосвітніх шкіл.

Під час зустрічі 27 школярів намагались  обґрунтувати  вибір  своїх омріяних професій згідно формули правильного вибору професії «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА», визначали свої особисті якості та окреслювали  власні можливості побудови кар’єри як основи самореалізації та успіху.

«Гарною підказкою для визначення своїх особистісних якостей та безпомилкового вибору майбутньої професії є онлайн–сервіс «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа», якою старшокласники можуть скористатися в зручний для себе час»,- зазначив  Володимир Педаш.

Виховання у молоді спрямованості на самопізнання, ознайомлення зі світом професій, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи фахівцями служби зайнятості, сприяє їх усвідомленому вибору та допомагає зрозуміти, що вони не залишаються наодинці, у той час, коли слід зробити один із важливих кроків у житті.

Драбівська районна філія ОЦЗ