11.05.2019 | 10:40

Нещодавно молодь нашого міста та області, в тому числі, студенти та випускники училищ, коледжів, технікумів, університетів, отримала чудову нагоду взяти участь у форумі  «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ» в рамках ініціативи «Український Пакт заради молоді-2020». Організатором проведення заходу виступив Центр «Розвиток КСВ» за підтримки Черкаського обласного центру зайнятості, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації  та Черкаського молодіжного ресурсного центру. Активну участь у форумі взяли представники органів влади, державних установ, громадських молодіжних організацій, провідних роботодавців сфери банківських установ, готельного бізнесу тощо.

Метою Форуму було посилення діалогу між молоддю та роботодавцями заради сприяння працевлаштуванню молоді та успішному економічному розвитку країни. Крім того, що учасники з числа молоді отримали інформацію щодо актуальних  можливостей пошуку роботи, практичні поради з питань розвитку кар’єри від провідних фахівців, вперше на Форумі було організовано інноваційний формат вирішення бізнес-кейсів B2Y Challenge. Для цього молоді учасники та учасниці працювали у командах над вирішенням завдань, поставлених HR-менеджерами. Результатом стала генерація безлічі нестандартних ідей та творча презентація рішень, які, за зізнаннями HR-ів, вони можуть взяти собі на «озброєння».

Із цікавістю учасники сприйняли презентацію профорієнтаційної роботи Черкаської обласної служби зайнятості в рамках реалізації Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020, адже саме серед її головних завдань є посилення професійної орієнтації молоді з урахуванням потреб ринку праці України з метою успішного працевлаштування. Особливий інтерес викликала інформація про можливості дистанційної профорієнтації з використанням Інтернет- ресурсів державної служби зайнятості.

На завершення форуму молодь взяла участь у майстер-класі «Створення резюме та підготовка до співбесіди», який відбувся в нестандартній формі, а саме, «від зворотного», тобто учасники отримали поради про те, як НЕ влаштуватися на роботу. Як можна було зрозуміти з реакції слухачів, такий нетривіальний підхід досяг мети, і кожен зміг визначити правильну стратегію поведінки при пошуках роботи.

Саме такі заходи, на яких панує сприятлива та доброзичлива атмосфера, поєднана із безпосереднім спілкування з успішними людьми, сприяють  усвідомленню того, що взаєморозуміння та діалог дозволять успішно вирішити будь-яке питання.

Відділ організації профорієнтації ОЦЗ