01.04.2019 | 10:40

З метою навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях, формування у дітей поваги до професії рятувальника, на базі Христинівської загальноосвітньої школи відбувся районний фестиваль дружин юних пожежників.

До заходу долучилися заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Лілія Царук та фахівець з профорієнтації Наталія Прокопенко.

Відкрив захід представник Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Василь Ротор, який розповів про навчальний заклад та можливості, що відкриваються перед курсантами та студентами, а саме: отримання якісної європейської освіти, участь у міжнародних навчаннях разом з делегаціями профільних навчальних закладів європейських країн тощо. Також він підкреслив, що: «Однією з поширених причин виникнення пожеж є пустощі дітей з вогнем. Кількість таких пожеж вдається звести до мінімуму там, де серед юнаків та дівчат постійно проводиться роз’яснювальна й виховна робота».  

На районному етапі фестивалю змагалися за звання найкращих знавців правил безпеки учасники 8 команд: «Полум’я», «Екстремали», «Агенти-101», «Вогнеборці», «Флеш», «Справжні дівчата», «VIP- Синиця» та «Запальнички».

Кожна з команд яскраво та оригінально презентувала свої виступи. Від появи на сцені й до останнього музичного акорду, учасники змагань довели глядачам, що про серйозні речі, пов’язані із правилами пожежної безпеки, можна розповідати емоційно, творчо й водночас цікаво та зрозуміло.

За результатами змагань переможцями фестивалю стала команда «VIP-Синиця» Синицької загальноосвітньої школи, друге місце вибороли «Агенти-101» Кузьминогребельської загальноосвітньої школи, а третіми стали учасники команди «Полум’я».

Усіх учасників нагородили грамотами та подарунками, а команда «VIP-Синиця» отримала нагороду від представників Христинівської районної філії ОЦЗ.

Наприкінці заходу Наталія Прокопенко запропонувала учням пройти профдіагностичне тестування та розповіла, як зорієнтуватися у складному лабіринті професій.

Фестиваль об’єднав дітей, які розуміють свою відповідальність за майбутнє країни. У їхніх очах можна було побачити гордість і повагу до тих людей,  які щодня стоять на варті нашої безпеки і спокою.

Христинівська районна філія ОЦЗ