оп
12.02.2019 | 10:00

Днями, до Катеринопільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості на перше засідання клубу «Успішна жінка» завітали 7 безробітних жінок. Засідання проводила директор районної філії Тетяна Кондратенко. 

Щоб познайомити учасників між собою та розвинути у них вміння активного слухання, Тетяна Кондратенко запропонувала розпочати із виконання вправи «взаємна презентація». Такий початок є обов’язковою складовою колективної роботи, що дає можливість жінкам виразити себе та обмінятись досвідом з іншими.

Після знайомства, директор районної філії поінформувала присутніх про мету створення клубу і формат його роботи. Вона зазначила, що основним завданням фахівців районної філії є сприяння особистісному зростанню та розвитку психологічних якостей успішної жінки.

Під час заходу учасниці клубу обговорили роль професії у житті жінки та її вплив на самооцінку й самореалізацію, а також визначили методи самопрезентації, розвитку комунікативних навичок та підвищення впевненості в собі.

«Для того, щоб зважитися на зміни у своєму житті та почати не просто мріяти, а діяти, інколи людині потрібно не так і багато - всього лише мотивація, або вчасно почуте слово. Тому сподіваюсь, що кожен сьогодні отримав важливу і корисну інформацію, що стане в нагоді при побудові професійної кар’єри», - підсумувала Тетяна Кондратенко.

Тематику наступних засідань визначили самі учасниці. Тож, на наступному засіданні жінки дізнаються про психологічні прийоми підвищення ефективності співбесіди з роботодавцем та про інші важливі тонкощі в побудові кар’єри.

Катеринопільська районна філія ОЦЗ