11.06.2020 | 12:03

Канівчанка Ольга, донедавна була клієнткою служби зайнятості, яка активно здійснювала пошук роботи. Варіанти зайнятості розглядала різні. Адже за плечима 13 років роботи на посаді спеціаліста державної служби, 2 роки – юрисконсульта. За освітою жінка юрист та має багато захоплень, активно займається громадською роботою. Вирішити питання зайнятості допомогли «смачне» хобі – кулінарія та активна громадська позиція. Ідея відкриття кафе саме в рідній школі,  стала і мрією, і метою для Ольги.

Будучи мамою двох дітей, директором благодійного фонду при школі та членом батьківського комітету закладу освіти, всі проблеми та уподобання дітей, побажання батьків доводиться знати не з чуток. Відкриття кафе в школі дає можливість вирішити питання додаткового харчування дітей протягом навчального часу, вживання ними корисної їжі та проведення вільного часу з користю. Також участь дітей в різних акціях та майстер-класах, які будуть проводитися у кафе, забезпечить їх всебічний розвиток.

Свою мрію Ольга втілила за допомогою служби зайнятості. Цікаву та корисну інформацію отримала на тематичному семінарі «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес». Навчання в Черкаському бізнес-коледжі за напрямком «Підприємництво та бізнес-планування» збагатило знаннями та допомогло скласти бізнес-план.

Проєкт «Шкільне кафе «Cool school» Ольга успішно захистила на засіданні комісії Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості з питань надання одноразової виплати допомоги по безробіттю. У квітні Ольга зареєструвала підприємницьку діяльність та отримала одноразово виплату допомоги по безробіттю для організації власної справи. Допоки школярі знаходяться на карантині, відкриття кафе дещо відкладається. Але Ольга, часу марно не витрачає. Щодня проходять апробацію нові рецепти тістечок, печива та інших смаколиків. А зняти пробу та дати належну оцінку, завжди є кому – власні діти та їхні друзі допомагають в цьому.

«Кафе – це місце, де ми зустрічаємося з друзями, призначаємо зустрічі, відпочиваємо. Для мене, як і для багатьох інших, найкращий відпочинок – це чашечка смачного напою та ароматний смаколик у затишному місці. От і наші діти, на перервах між уроками, будуть йти в кафе, щоб перекусити смачненьким, відпочити та поспілкуватися на свої теми», - розповідає молода підприємниця.

Канівська міськрайонна філія ОЦЗ