17.08.2020 | 09:09

З метою допомогти працездатним громадянам розвинути додаткові знання та навички для працевлаштування, Міжнародна платформа Coursera (https://www.coursera.org) відкрила через службу зайнятості безкоштовний доступ до своїх освітніх програм для безробітних (3 800 онлайн-курсів за вибором). До навчання на платформі долучилося вже 16 безробітних, які перебувають на обліку в Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Олексій Волощук, один із безробітних, який пройшов курс «Фізика в дослідах. Електрика та магнетизм». Напрямок обрав до душі. За словами Олексія, курси виявилися дуже цікавими та змістовними. Навчання давалося легко: він здав залік на 100 із 100 можливих балів та отримав сертифікати міжнародного зразка.

Сьогодні Олексій Волощук ділиться своїми враженнями: «Дякуючи працівникам філії, відкрив для себе світ Coursera – безмежний простір для навчання у будь-який час, не виходячи з дому. Для мене першим став курс «Фізика в дослідах. Електрика та магнетизм». Отримана інформація з лекцій, завдань для самостійного опрацювання за посиланнями та списком літератури, практичних завдань мобілізує, дає поштовх для переосмислення минулого та майбутнього, розширює межі для самореалізації. Не жалкую про жодну хвилину витраченого часу!».

Якщо є бажання спробувати дистанційно навчатись – надайте електронну адресу своєму кар’єрному раднику або фахівцю з профорієнтації служби зайнятості.

Канівська міськрайонна філія ОЦЗ