08.11.2019 | 09:00

Вибір професії – важливий крок в житті учнівської молоді. Кожен прагне мати цікаву роботу, гарний заробіток, можливість реалізувати власний потенціал, побудувати кар’єру.

Світ професій дуже різноманітний. Тож, дуже часто, школярам нелегко зробити свій професійний вибір. Тому, з метою підвищення рівня інформованості молоді щодо питань подальшого навчання та правильного вибору професії, проведено профорієнтаційний захід.

Захід організовано, за ініціативи Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості, для 34 учнів 8-9 класів Ліплявського навчально-виховного комплексу.

Фахівець з профорієнтації обговорила питання щодо відновлення престижу робітничих професій на ринку праці, шляхів отримання необхідної освіти, рівня кваліфікації та побудови кар’єри. У процесі спілкування учні дізналися про перспективні професії, як правильно зробити професійний вибір, яких помилок варто уникати.

Лариса Тулумбасова розповіла про безкоштовні послуги з профорієнтації у онлайн форматі без відвідування служби зайнятості на веббазованій платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

«За результатами повного тестування програма пропонує конкретні професії відповідно до особистісних інтересів та схильностей із зазначенням відсотка відповідності», – акцентувала увагу присутніх фахівець філії.

Подібні заходи мають позитивний вплив на світогляд школярів, допомагають отримати якомога більше інформації про ситуацію на ринку праці та різноманітний світ професій, можливості здобуття обраної професії та формують здорову і всебічно обізнану особистість.

         Канівська міськрайонна філія ОЦЗ