11.07.2019 | 14:23

Для якнайшвидшого працевлаштування клієнтів служби зайнятості, з січня 2019 року реалізовується новий проект – інститут кар’єрних радників, яким впроваджено в службі зайнятості єдиного куратора для безробітних.
Смілянин Владислав Пономаренко, випускник Національного транспортного університету, за фахом менеджер з логістики, поділився враженнями про сприяння кар′єрного радника у пошуку роботи: «Після закінчення університету я вирішив працювати тільки відповідно до отриманого фаху. Роботу шукав на Смілянщині. Звернувшись за допомогою до Смілянського міськрайонного центру зайнятості. Закріплений за мною кар’єрний радник запропонував мені взяти участь у семінарі, де я дізнався як використовувати джерела інформації про актуальні вакансії. Ці знання допомогли мені знайти роботу самостійно. На цей час я працюю логістом в ТОВ «АГРО РОСЬ». У мене є наставник, який допомагає адаптуватися та дає кваліфіковані поради щодо робочого процесу. Мені подобається, що я працюю за фахом», - наголошує Владислав Пономаренко. 
На думку кар′єрного радника Антоніни Хоптинської це був цікавий випадок у професійній практиці: «Зазвичай випускники навчальних закладів – це ті люди, які мають додаткові гарантії щодо працевлаштування. Але Владислав цих гарантій не мав, тому що деякий час працював під час навчання. Особисто мені імпонують такі люди, як Владислав. Його мотивація до роботи – вражає. Ми з ним недовго працювали, але мені було приємно спостерігати його запал до праці і бажання самостійно знайти роботу».
Довідково:
З початку поточного року до Смілянського міськрайонного центру зайнятості звернулося п’ятеро випускників вищих навчальних закладів. На цей час троє з них працевлаштовано за сприяння служби зайнятості.

Смілянський міськрайонний центр зайнятості