14.03.2016 | 07:58

З нагоди жіночого свята 8 березня в рамках проведення акції «Роль жінки в суспільстві» в Катеринопільському районному центрі зайнятості відбувся тренінг для жінок. На захід завітали 15 безробітних різного віку. Об’єднувало учасниць принаймні одне - кожна з них має мрію про роботу, яка б приносила не лише матеріальне, але й моральне задоволення.

За участю досвідченого коучера з міста Черкас Лелеки Нони Володимирівни учасники заходу отримали корисні поради  щодо шляхів адаптації в умовах сьогодення та уникнення помилок під час пошуку роботи. Кожна з учасниць мала змогу визначитися із власними цілями у професійній сфері виконуючи практичні вправи.

Під час семінару жінки жваво обговорювали різноманітні життєві ситуації, дискутувалиВзагалі, такі заходи формують у  жінок  впевненість, що завдяки власній наполегливості можна знайти роботу. Адже її пошук вимагає не тільки професійних знань, а й дотримання загальних правил поведінки, вміння ефективно використовувати конкретні ситуації, що виникають на цьому етапі.