оп
29.03.2018 | 16:39

У рамках проведення наради щодо результатів роботи служби зайнятості Черкащини за 2 місяці  2018 року та обговорення поточних питань діяльності керівництво обласної служби зайнятості відвідало одне з успішних підприємств Черкащини – товариство з обмеженою відповідальністю «МАНЕЖ».

Під час виїзної робочої зустрічі з роботодавцем всі учасники заходу ознайомилися з діяльністю підприємства та обговорили шляхи подальшої співпраці з службою зайнятості щодо укомплектування вакансій з урахуванням виробничих потреб.

«На сьогодні служба зайнятості є сервісною установою, виконує соціальну функцію, надаючи допомогу людям, і завжди відкрита до співпраці. Для роботодавців ми пропонуємо широкий спектр послуг щодо підбору персоналу, не зупиняємось на традиційних формах роботи, а впроваджуємо нові механізми самопрезентації, як роботодавців, так, і пошукачів роботи, в режимі он-лайн. Тому саме в діалозі із соціальними партнерами, роботодавцями ми зможемо напрацювати дійсно нові аспекти подальшої співпраці, що в результаті допоможе роботодавцю отримати кваліфікованого співробітника, а безробітним – стабільну роботу», - наголосив директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

ТОВ «МАНЕЖ» на сьогоднішній день є провідною компанією на ринку України та за кордоном, яка володіє найбільш повним асортиментом сонцезахисних систем як власного виробництва, так і продукцією відомих європейських брендів. Українська компанія вже більше як 23 роки виготовляє системи для терас, зимових садів, фасадів будинків та інтер’єрні рішення: маркізи, перголи, фасадні жалюзі, рулонні штори та текстиль.

У ході презентації директор ТОВ «МАНЕЖ» Марина Дяченко повідомила, що компанія має власну виробничу базу, яка оснащена сучасним високотехнологічним обладнанням, застосовує інноваційні технології та досвід європейських виробників, розробляє та виготовляє власні системи. Бере на себе всю відповідальність: від ідеї до розробки, від реалізації до сервісу та виконує проекти будь-якої складності. Продукція компанії користується попитом не лише в Україні, але і в Європі. 

«Для нас найціннішим є – команда і люди. Саме завдяки команді можна вирішити будь-яке завдання, яке є складним для однієї людини. Ми постійно працюємо над тим, щоб створити команду думаючих людей. У нашому арсеналі є 9 конструкторів, які щодня працюють над розробкою нових індивідуальних систем. Досить тісною є співпраця з італійськими компаніями та зарубіжними архітекторами. Саме спільно з архітекторами ми створюємо комплексні рішення в сфері «OUT-HOME» шляхом впровадження кращих ідей світового досвіду, створюємо свої унікальні інженерні рішення в сфері сонцезахисних систем, розвиваючи власне виробництво, впроваджуючи концепцію LEAN. А також активно беремо участь в розвитку програми з енергозбереження в Україні. Ми завжди готові і відкриті до співпраці, тому запрошуємо до себе в команду творчих, відповідальних та ініціативних людей, які зможуть реалізувати свої ідеї на практиці, а ми допоможемо їм на цьому шляху», - прокоментувала Марина Дяченко.

 

За сприяння Черкаського міського центру зайнятості у роботодавця проведено день відкритих дверей та міні-ярмарок вакансій на такі посади як, економіст, менеджер з логістики, менеджер з продажу та інженер-конструктор. «На цей час в компанії є 4 актуальні вакансії, це – менеджер з логістики, економіст, інженер-конструктор та менеджер з продажу», - повідомила директор міського центру зайнятості Оксана Щербак.

З метою ознайомлення з виробничим процесом в цехових приміщеннях для учасників заходу була організована екскурсія безпосередньо на робочі місця працівників.

Наприкінці зустрічі Григорій Дендемарченко висловив сподівання на продовження подальшої співпраці з роботодавцем щодо задоволення кадрових потреб та сприяння зайнятості жителів міста.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ