16.09.2020 | 09:51

Третій день поспіль у службі зайнятості проходить онлайн-навчання на платформі Zoom, організоване для керівництва регіонального рівня. Це черговий етап опанування знаннями і досвідом у рамках реалізації Проєкту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».

Від Черкаської обласної служби зайнятості участь у освоєнні навчальних модулів взяли директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко та заступниця директора Марина Сорокіна.

Модераторами навчальних модулів виступають представники Міжнародної організації праці та Державної служби зайнятості. Слухачі під час навчання детально розглядають питання щодо системи управління ефективністю діяльності, розробки активних заходів на ринку праці, моніторингу та оцінки діяльності роботи служби зайнятості.

Для учасників навчання презентовано досвід європейських служб зайнятості в частині надання послуг безробітним громадянам та підтримці малого і середнього бізнесу, враховуючи карантинні обмеження.

Нагадаємо, минулого тижня першу частину модулів опановували кар’єрні радники та консультанти.

Довідково: П’ятирічний проєкт реалізується (2017-2022 роки) в рамках Данської програми сусідства (DANEP) на 2017-2021 роки та Данської програми підтримки для України. Проєкт спрямований на комплексне вирішення проблем зайнятості та ринку праці на національному та регіональному рівнях, зокрема вдосконалення механізмів управління ринком праці, розвиток професійних навиків учасників ринку праці, зміцнення соціального діалогу.

Проєкт передбачає три напрямки взаємодії: 1. Управління ринком праці та активна політика на ринку праці; 2. Тристороннє партнерство і соціальний діалог; 3. Створення сприятливих умов для сталого розвитку підприємств та підтримка підприємництва.

Відділ інформаційної роботи ОЦЗ