оп
08.02.2019 | 08:00

Днями, в Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулося засідання клубу для жінок «Гармонія», учасницями якого стали 16 жінок з числа безробітних.

Гостем, першого у цьому році засідання, став Володимир Компанієць – психотерапевт, практичний психолог Канівського вищого професійного училища.

За допомогою інтерактивних вправ учасниці визначали власний професійний потенціал, співставляли свої вміння зі своїми прагненнями та отримували корисну інформацію щодо півищення рівня психологічної стійкості у кризових ситуаціях.

Також, у ході засідання Володимир Компанієць поділився власними напрацюваннями і спостереженнями щодо тонкощів розвитку талантів і методів самовдосконалення, професійної та особистісної самореалізації.

По завершенню, учасниці обмінялися враженнями, а дехто поділився життєвими історіями про власні перемоги і невдачі на шляху до побудови професійної кар’єри.

Тепла, дружня атмосфера і доброзичливість тренера - Володимира Компанійця, сприяли усвідомленню жінками необхідності в постійному розвитку та активізації власної життєвої позиції.

«Наш клуб для жінок «Гармонія» - це місце дружнього спілкування, обміну досвідом, а також осередок нових знайомств та цікавих зустрічей. Ми прагнемо допомогти жінкам відчути себе впевненими, вільними від будь-яких упереджень, реалізованими і водночас віднайти свою улюблену справу, що приносила б відповідний прибуток», - коментує директор міськрайонної філії Надія Коломієць.

Канівська міськрайонна філія ОЦЗ