09.03.2023 | 08:11

Чи допомагає отримане професійне навчання у працевлаштуванні?

Враховуючи труднощі з пошуком роботи, особливо зараз, найбільш простим, але ефективним рішенням є набуття нових навичок або отримання нової професії для підвищення своєї конкурентоздатності та вартості на ринку праці. Разом з тим, велика кількість людей вагається, має сумніви, упередження та стереотипи щодо звернення за допомогою до Державної служби зайнятості щодо працевлаштування та навчання.

З метою подолання цих побоювань, Державна служба зайнятості звапускає флешмоб у відеоформаті «Завдяки ЦПТО я…», який вже розпочався з Донецької обласної служби зайнятості. У коротких відео колишні безробітні, а сьогодні вже досвідчені фахівці діляться особистим досвідом того, як вони здолали цей шлях: від отримання нових знань та навичок в навчальних закладах Державної служби зайнятості, опановування новою професією або підвищення наявного рівня кваліфікації до успішного працевлаштування та реалізації власного потенціалу на робочому місці.

Пропонуємо всім громадянам, які навчались в наших навчальних закладах та працівникам служби долучитись до цього проєкту та своїм прикладом довести, що «українці незламні», а проблему з працевлаштуванням можна подолати завдяки Державній службі зайнятості.

Довідково: На сьогодні служба зайнятості має мережу центрів професійно-технічної освіти, які вже зараз навчають по більше ніж 95 професіях та 300 спеціальностях. І цей перелік постійно збільшується, оскільки вимоги до навичок та вмінь працівників постійно зростають.

Заклади освіти мають сучасну навчальну базу та майстерні, облаштовані високотехнологічним обладнанням та технікою, надають комфортні умови проживання в гуртожитках під час навчання.