оп
20.02.2019 | 10:00

Нещодавно, в приміщенні Корсунь-Шевченківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулась робоча зустріч директора районної філії Валентини Германової та в. о. начальника районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Черкаській області Наталії Мельниченко.

У ході зустрічі обговорювались питання організації спільної роботи на виконання Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України, підписаного 21 січня 2019 року.

Мета підписання Меморандуму - консолідація зусиль щодо формування сприятливого середовища та забезпечення реалізації ефективної державної політики у сфері зайнятості різних соціальних груп населення; сприяння зайнятості боржників з виплати аліментів та інших осіб, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду; посилення контролю за офіційним оформленням трудових відносин, насамперед, особами, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду, зокрема заборгованість зі сплати аліментів та проведенні спільних заходів, спрямованих на сприяння зайнятості осіб.

У рамках зустрічі сторони окреслили основні напрямки подальших спільних дій щодо забезпечення ефективної взаємодії. Також домовились про створення інформаційного куточку в приміщенні Корсунь-Шевченківського районного відділу державної виконавчої служби щодо висвітлення соціальних послуг служби зайнятості, а також інформації про актуальні вакансії району.

«Спектр послуг служби зайнятості – дуже широкий та направлений на кінцеву адресну мету – працевлаштування кожного, хто бажає працювати та активність самої особи у процесі працевлаштування. Тому сподіваємось, що спільні заходи, спрямовані на посилення взаємодії між відділом виконавчої служби та районною філією, будуть результативними та обов’язково допоможуть тим, хто цього потребує», - підсумувала в кінці зустрічі Валентина Германова.

Співпраця служби зайнятості з органами державної виконавчої служби в цьому напрямку продовжується.

Корсунь-Шевченківська районна філія ОЦЗ