10.09.2019 | 12:10

З метою ознайомлення безробітних із сучасним комплексом соціальних послуг, що надає служба зайнятості, перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та трудової міграції, гендерними аспектами ринку праці, фахівці Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості провели семінар для 8 пошукачів роботи.

Фахівець районної філії Вікторія Школьна поінформувала безробітних щодо сучасних електронних сервісів служби зайнятості, зокрема використання «Електронного кабінету шукача роботи»: «Використання онлайн сервісу дає можливість розмістити резюме, уточнити заплановані та фактичні дати відвідування служби зайнятості, дізнатися про заходи та багато іншого».

Також фахівець ознайомила з актуальними вакансіями на Тальнівщині та звернула увагу на соціальні гарантії, що існують лише за умови офіційного працевлаштування.

Безробітні зацікавилися інформацією про можливість професійного навчання за сприяння служби зайнятості та задавали чимало питань щодо можливості участі у громадських роботах, відкриття власної справи та проходження профорієнтаційних тестувань.

Тальнівська районна філія ОЦЗ