оп
28.02.2019 | 09:10

Вже традиційно Черкаський міський центр зайнятості для швидкого та якісного реагування на кадрові  потреби  роботодавців проводить підбір працівників, організовуючи ярмарки вакансій та Дні відкритих дверей на виробництві.

Так, у лютому 2019 року фахівцями Черкаського міського центру зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій на замовлення Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота та День відкритих дверей у ТОВ «Світ ласощів».  Загалом, у заходах взяли участь 17 шукачів роботи.

Під час міні-ярмарку заступник начальника Центру комплектування Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерала-майора Ігоря Момота, Олександр Чубенко ознайомив претендентів з актуальними вакансіями інспектора прикордонної служби та водія автотранспортних засобів, а також з обсягами  робіт, розміром заробітної плати та вимогами до працівників.

Ще одним цікавим та результативним заходом стала організація фахівцями Черкаського міського центру зайнятості Дня відкритих дверей за участю безробітних громадян на потужному підприємстві міста Черкас - кондитерській фабриці «Світ ласощів».

Під час зустрічі провідний фахівець з питань зайнятості Тетяна Гапич ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості, наголосивши, що співпраця з підприємством триває не перший рік і приносить лише позитивні результати. Це стосується, як організації робіт тимчасового характеру, так і працевлаштування безробітних на постійну роботу.

У свою чергу заступник начальника відділу з персоналу Олена Руденко детально зупинилась на потребі в кадрах: «На цей час на підприємстві є потреба в укомплектуванні  вакансій на посади: укладальник-пакувальник, вантажник, вафельник (кондитерське виробництво) та начальник зміни».

Наприкінці заходу, зацікавлені шукачі роботи обмінялися контактними телефонами з роботодавцем для узгодження питання проходження співбесіди.

Як результат – двоє безробітних із числа учасників заходу були працевлаштовані укладальниками-пакувальниками, а ще одна особа – транспортувальником.

Довідково: протягом 2018 року фахівцями Черкаського міського центру зайнятості було організовано та проведено 43 міні-ярмарки за участю роботодавців м. Черкас, серед яких: ТОВ «Олейпром»,  ПРАТ «ЧШК», Департамент патрульної поліції, СТОВ «Насіннєва компанія «Маїс», Черкаський слідчий ізолятор, ПАТ «Юрія», Черкаська дирекція ПАТ «Укрпошта», ТОВ «Пономар», ГО «Центр права», ПП «Дорстрой», Головний центр прикордонної служби («Оршанець»), ПП «Ланес»,ТОВ «Черкасибудматеріали», ПП «Охоронна компанія ПСБ», ТОВ «Українська макулатурна компанія», ТОВ «Простір-буд плюс», ТОВ «Прем'єр плаза ЛТД», КПТН «Черкаситеплокомуненерго», ТОВ «Будівельник», КП «Черкаська служба чистоти», ПРАТ «ЧШК», ТОВ «АТБ-маркет», Черкаський протезно-ортопедичний цех, ТОВ «Телесвіт» та ін.

Серед запропонованих вакансій: налагоджувальник холодноштампувального устаткування, оператор автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, газозварник, інженер-технолог, ливарник пластмас, слюсар-сантехнік, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, машиніст котельної установки, енергетик, комірник, бухгалтер, охоронник, механік виробництва, ткач, головний бухгалтер, психолог, продавець-консультант, приймальник товарів, оператор кол-центру, агент рекламний, технік тощо. Заходи відвідали 728 безробітних громадян.

Окрім цього було проведено 18 ярмарок вакансій за участю 89 роботодавців та 1127 шукачів роботи. Також  організовано 13 Днів відкритих дверей, в яких взяли участь понад 300 безробітних.

Черкаський міський центр зайнятості