06.12.2018 | 14:22

У рамках проведення декади зайнятості для людей з інвалідністю служба зайнятості спільно з соціальними партнерами та роботодавцями, проводить відповідні заходи, а саме: «круглі столи», ярмарки вакансій, дні відкритих дверей, інформаційно-консультаційні заходи, тематичні семінари, тренінги тощо.

Днями, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Уманського міського центру зайнятості Ольга Біленька під час відвідування комунального підприємства «Уманьтеплокомуненерго» поінформувала керівника відділу кадрів Раїсу Кукунову про професійний склад безробітних з числа осіб з інвалідністю, можливості служби зайнятості у підготовці кадрів шляхом професійного навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації, нагадала про державну фінансову підтримку підприємствам у разі працевлаштування зазначеної категорії населення.

«Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи - це в котрий раз нагадування всім про обов’язок перед тими громадянами, які потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Практика показує, що люди з інвалідністю це відмінні фахівці та соціально активні люди.  У ході таких заходів роботодавці та люди з інвалідністю мають можливість отримати інформацію про послуги служби зайнятості, впроваджені нові сервіси в її роботі, зокрема використання відеорезюме, відеопрезентацій вакансій, он-лайн співбесід та комунікацій з безробітними через соціальні мережі, електронні кабінети», - прокоментувала заступник начальника відділу.

КП «Уманьтеплокомуненерго» проводить свою діяльність ще з початку 1960-х років, коли було прийнято рішення будівництва ТЕЦ. Підприємство забезпечує споживачів міста послугами централізованого постачання теплової енергії для потреб опалення. На цей час на ньому працює більше ніж 160 осіб, 11 з яких - це особи з інвалідністю. Керівник підприємства Володимир Христинець робить все можливе, щоб допомогти таким працівникам подолати труднощі, які заважають їм бути більш впевненими та активними у соціальному житті.

Багато років КП «Уманьтеплокомуненерго» співпрацює з Уманським міським центром зайнятості. Тільки з початку 2018 року внаслідок тісної взаємодії укомплектовано 103 вакансії підприємства, після проходження професійного навчання на замовлення роботодавця працевлаштовано 55 осіб, в тому числі 6 осіб з інвалідністю.

Уманський МЦЗ