оп
13.03.2019 | 11:50

З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, створення умов для оперативного і безперешкодного реагування на потреби жителів об’єднаних територіальних громад, директор Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Людмила Павліченко та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Кириченко відвідали Зорівську об’єднану територіальну громаду.

У ході зустрічі з головою територіальної громади Юрієм Гуньком були обговорені питання щодо підвищення рівня зайнятості жителів сільської місцевості, проведення фахівцями міськрайонної філії інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення та роботодавців, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, професійного навчання громадян, у тому числі за сприяння служби зайнятості, розвитку підприємницьких ініціатив серед членів громади та надання соціальних послуг населенню безпосередньо на її території.

Світлана Кириченко проінформувала про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці, можливості досягнення продуктивної зайнятості населення та стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць.

Сторони також обговорили актуальне питання легалізації зайнятості населення громади. «Саме легалізація робочих місць та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям для поліпшення добробуту населення. Основним джерелом наповнення бюджету громади є податок з доходів фізичних осіб. Для нас дуже важливо, щоб кожна працююча людина була оформлена на законних підставах, а заробітна плата виплачувалася не «в конвертах»», - наголосив Юрій Гунько.

У свою чергу, Людмила Павліченко підкреслила, що служба зайнятості є сервісною установою, що виконує соціальні функції та надає допомогу людям і завжди відкрита до співпраці. На сьогодні, служба пропонує широкий спектр послуг щодо підбору персоналу, зокрема, запроваджуються нові механізми самопрезентації роботодавців та шукачів роботи в режимі он-лайн.

У результаті проведеної зустрічі було підписано угоду про співпрацю та узгоджено графік відвідування Зорівської об’єднаної територіальної громади фахівцями міськрайонної філії протягом 2019 року та оновлено інформаційні куточки для її жителів.

Золотоніська міськрайонна філія ОЦЗ