08.11.2018 | 13:10

Кожній людині у своєму житті доводиться зробити найголовніший, найвідповідальніший вибір – це вибір майбутньої професії.

Фахівці служби зайнятості систематично, проводять профорієнтаційну роботу з учнями загальноосвітніх шкіл та їхніми батьками. Завдяки цим зустрічам школярі і їх батьки знайомляться з правилами вибору професії, навчальними закладами регіону, зі станом сучасного ринку праці, актуальними професіями та послугами служби зайнятості.

Так, днями заступник начальника відділу надання соціальних послуг Маньківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Тетяна Дяченко провела для 12 учнів 8-11 класів  Добрянської  загальноосвітньої школи  профорієнтаційний урок «Обираю професію вже сьогодні».

Під час спілкування з фахівцем служби зайнятості юнаки та дівчата розширили світогляд про світ професій та їх роль у житті людини. Разом обговорили прогресивні та сучасні спеціальності, а також кроки щодо того, як досягти кар’єрного успіху. Діти поділилися розповідями про те, за якими критеріями вони обирають майбутній фах та хто допомагає їм у визначенні професійної діяльності.

Також учнівська молодь ознайомилася з послугами служби зайнятості та актуальними професіями на ринку праці району.

Наприкінці уроку для школярів були презентовані профорієнтаційні відеоролики, створені за підтримки Державної служби зайнятості, які розповідають про різноманітний світ професій.

«Організація ефективної професійної орієнтації молоді є одним із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості. Профорієнтація не лише сприяє знайомству випускника навчального закладу зі світом професій та вибором його професійного шляху, трудової соціалізації, а й впливає на формування трудових ресурсів країни, систему зайнятості і в кінцевому підсумку на соціально - економічний розвиток суспільства в цілому», - переконана директор Маньківської районної філії Галина Гаврилюк.

Маньківська районна філія ОЦЗ