11.07.2019 | 13:02

Другий місяць поспіль триває профорієнтаційна робота у літніх пришкільних таборах. Один із таких таборів, що функціонує на Лисянщині при комунальному опорному закладі "Бужанський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" відвідали фахівці районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Для 10 відпочивальників фахівець з профорієнтації Олексій Михайлов провів профорієнтаційний інтерактивний захід «Ігри професій», під час якого діти в доступній формі дізналися про особливості різноманітних популярних професій та вплив знаку зодіаку на вибір фаху. Особливо захопливим було креативне завдання, в ході якого школярі спробували себе в ролі детективів та археологів.

Окрему увагу дітей Олексій звернув на можливість проходження онлайн тестування, використовуючи Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри, сервіс якої знаходиться на офіційній вебсторінці.

«Профорієнтаційна робота в пришкільних таборах допомагає дітям презентувати креативні ідеї, шукати нестандартні виходи із складних ситуацій та формувати відповідальне ставлення до свого професійного майбутнього», - зазначає фахівець з профорієнтації Олексій Михайлов.

Лисянська районна філія ОЦЗ