оп
15.04.2019 | 10:40

Днями, понад 20 старшокласників Шполянської загальноосвітньої школи № 1 та Драбівського навчально-виховного комплексу-школи ім. С. В. Васильченка відвідали місцеві сервісні установи служби зайнятості.

Фахівці районних філій Черкаського обласного центру зайнятості провели екскурсію приміщеннями та ознайомили школярів з призначенням функціональних секторів, навчальними закладами області та головними тенденціями сучасного ринку праці. Основну увагу учнівської аудиторії було зосереджено на важливості свідомого вибору професії з урахуванням умінь, навичок, здібностей і особистих прагнень.

У Шполянській районній філії учням цікаво було побувати в секторі взаємодії з роботодавцями, де їм розповіли про особливості роботи в деяких сферах професійної діяльності. Діти детально ознайомились з вимогами  роботодавців до претендентів на ту чи іншу посаду та визначили головні вміння, якими повинен володіти сучасний пошукач роботи.

Також фахівці служби зайнятості презентували учнівській молоді сучасний он-лайн сервіс «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа», що створений з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі. Скориставшись сервісом, можна  проаналізувати свої  професійні схильності, визначити рівень інтелекту та особливості характеру.

«Кожна людина хоче знайти себе у такому складному і непередбачуваному житті. Саме вибір професії є одним з найважливіших рішень молоді, яка обирає для себе не лише основне заняття, вид діяльності, але і коло спілкування, стиль життя. Проведення профорієнтаційних заходів із школярами сприяє активізації та розширенню знань про різноманітний світ професій, ознайомленню з сучасними потребами та перспективами ринку праці, правилами вибору професії, а також формуванню відповідального ставлення до планування професійної кар’єри молодого покоління», - прокоментував директор  Шполянської районної філії Ігор Мусюра.

Обмінюючись враженнями від проведеного заходу в Драбівській районній філії, школярі з ентузіазмом згадували слова фахівця з профорієнтації Володимира Педаша: «За що б ви не взялися, головне — будьте віддані своїй справі до кінця».

Шполянська та Драбівська районні філії ОЦЗ