15.05.2019 | 14:40

Нещодавно, фахівці Городищенької районної філії Черкаського обласного центру зайнятості організували для 8 пошукачів роботи презентацію роботодавця – ТОВ «НВФ «Урожай». Потужності підприємства розташовані в селі Кошмак Корсунь-Шевченківського району.

«Наше підприємство завжди потребує кваліфікованих агрономів, інженерів та спеціалістів ветеринарної медицини. Оскільки компанія зацікавлена в постійному розвитку та пошуку нових ідей і рішень, то перевагу завжди надаємо молодим спеціалістам, яким гарантуємо всі умови для самореалізації в межах холдингу. Нам не потрібно шукати кваліфіковані кадри за тридев'ять земель. Ми зацікавлені в молодих людях, які тут живуть і вміють працювати на своїй землі», - прокоментував директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олександр Воскобойнік.

Як розповів керівник Лінії Сергій Щербаков, в цьому році посівна у філіях ТОВ «НВФ «Урожай» особлива, адже в січні запущено власну Лінію з підготовки зернових. Її обладнано автоматизованими і високоточними очисними та калібрувальними машинами турецького виробництва, а також машиною біологічної обробки насіння датського виробництва. Об’єкт побудовано менше ніж за півроку. Функціонування такої Лінії  дає змогу отримати якісний посівний матеріал.

«Власні потужності допомагають контролювати кожен етап виробництва і в результаті отримувати високі врожаї, адже не секрет, що врожайність хоч і залежить від багатьох факторів, але головну роль відіграє генетично здоровий і якісний посівний матеріал. Зараз обладнання налаштоване на підготовку посівного матеріалу сої, а з літа зможе працювати і з зерновими», - наголосив Сергій Щербаков.

Клієнти районної філії отримали можливість детально ознайомитись з умовами праці на підприємстві, можливістю стажування на виробництві, рівнем заробітної плати та соціальними гарантіями для працівників.

Після змістовної презентації підприємства 4 безробітних виявили бажання працевлаштуватись на Лінію.

Городищенська районна філія ОЦЗ