оп
14.12.2018 | 15:15

У рамках Всеукраїнського соціального проекту під лозунгом “Живи та працюй в Україні!” на Черкащині проходить інформаційна кампанія.

Черкаська обласна служба зайнятості активно долучається до проведення інформаційної акції щодо попередження відтоку кваліфікованих кадрів за кордон. У цьому році в рамках кампанії «Живи та працюй в Україні!» актуальними є лозунги «Шукаєш працівників? Тобі до нас!» та «Будуй кар’єру – ставай успішним!».

На цей час вищезазначені інформаційні блоки розміщені на рекламних носіях міст та районів області.

Також, нещодавно, під девізом «Живи та працюй в Україні!» за ініціативи Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості проведено засідання клубу за участю безробітних громадян. Запрошений на захід керівник районного відділення  державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області у форматі «запитання-відповідь» прокоментував питання щодо легалізації зайнятості населення, розповів про порядок надання безоплатної правової допомоги населенню в рамках проекту "Я маю право", проінформував про процедуру отримання адміністративних послуг в галузі державної реєстрації актів цивільного стану за спрощеною системою.

Представники районної філії повідомили учасникам заходу про актуальні вакансії від роботодавців, можливість участі  в громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру,  організацію профорієнтаційної роботи та професійного навчання.

Учасники засідання отримали вичерпні відповіді на свої запитання та подякували організаторам за корисну зустріч. 

Кам´янська районна філія ОЦЗ