09.04.2019 | 09:40

Професійне навчання безробітних, як одна із активних форм сприяння працевлаштуванню незайнятого дорослого населення, залишається пріоритетним напрямом діяльності служби зайнятості.

Тісна співпраця Уманського міського центру зайнятості з роботодавцями щодо перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних сприяють підготовці кваліфікованих працівників. Так, з початку 2019 року центром зайнятості організовано професійне навчання за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» на базі ДНЗ «Уманський професійний ліцей».

«На сьогодні матеріально-технічна база навчального закладу достатньо потужна, навчальні класи обладнані всіма необхідними матеріалами та дивайсами, що передбачені тимчасовими нормами для виконання практичних робіт», - прокоментував майстер виробничого навчання Володимир Логінов.

Під час розмови він наголосив, що професія електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування – одна з провідних на промислових підприємствах, у будівельних організаціях та організаціях комунального господарства. Разом з тим, вона застосовується практично в усіх галузях господарства. Потреба у електромонтерах є постійно. Такий фахівець обслуговує силові і освітлювальні установки, перевіряє, виконує розбирання і складання схем керування електроустаткуванням, підключення до електросистеми цеху нового обладнання, його перевірку, здійснює регулярний нагляд за його роботою.

Згідно з укладеним договором між службою зайнятості та навчальним закладом на цей час проходить професійне навчання 10 безробітних громадян.

Довідково: Протягом 2018 року проходили професійне навчання за направленням Уманського міського центру зайнятості 475 осіб, з них 396 безробітних закінчили навчання на замовлення роботодавців і працевлаштовані. У поточному році для 209 безробітних громадян організовано професійне навчання.

Уманський міський центр зайнятості