15.04.2019 | 10:40

З метою знайомства з потенційними роботодавцями та пошуку перспективних вакансій в Уманському національному університету садівництва відбувся «Ярмарок вакансій – 2019». Захід організовано за сприяння Уманської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості та за участю представників потужних роботодавців регіону, які зацікавлені у висококваліфікованих фахівцях переважно аграрного сектору.

Представники підприємств ознайомили понад 300 студентів і викладачів навчального закладу зі своєю діяльністю, розповіли про особливості наявних вакансій та відкриті програми з працевлаштування, стажування і проходження практики. Також вони презентували себе на виставкових стендах та в роздаткових матеріалах.

«Шановний студент! Якщо ти відкритий до нових можливостей, займаєш активну життєву позицію та готовий навчатися – тобі до нас!» – під таким лозунгом закликали молодь представники Reikartz Hotel Group – однієї з найбільших мереж готелів України.

Яскраво презентував себе, як кращий роботодавець 2017 року, й Агроіндустріальний Холдинг «Миронівський хлібопродукт», який прагне і нині посісти перші місця на ринку праці.

Колектив дитячого оздоровчого закладу «Бригантина» пропонував актуальну для багатьох студентів сезонну роботу, особливо запрошували креативних, відповідальних та талановитих студентів.

Активно позиціонувала себе у низці перспективних роботодавців і команда ТОВ сільськогосподарське підприємство «Нібулон», висвітлюючи перспективні можливості студентів розвиватися в галузях аграрного сектору.

Представники компанії ТОВ «Хімагромаркетинг» закликали приєднатися до своєї команди, адже це та компанія, яка надає широкий спектр продукції для сільського господарства, забезпечуючи аграріїв передовими технологіями вже 23 роки поспіль.

Керівництво місцевого підприємства «Fenix Agro» також завітали на Ярмарок вакансій і зацікавити талановиту молодь пропозиціями щодо працевлаштування, адже профіль компанії – продаж зернових і концентрованих кормів для тваринництва в Україні.

Український виробник, національний лідер та експерт у готових продуктах харчування група компаній «ВЕРЕС», зокрема, представники ТОВ «Віджи Продакшн», також відвідали захід та запропонували роботу для молодих спеціалістів.

Із запрошеннями для активної й ініціативної молоді приєднатися до перспективної команди завітали в університет представники групи аграрних компаній «DYKUN».

Кадрове агентство «Агроджоб» також пропонувало студентам працевлаштування з реалізації послуг у сферах сільського господарства та агробізнесу.

Представники МХП «Старт» зазначили, що раді будуть бачити у себе в команді молодих фахівців-спеціалістів, які хочуть працювати та розвиватися в агробізнесі.

Наводили переваги працевлаштування у власних компаніях і представники низки авторитетних і успішних підприємств: групи компаній «Відродження», компанії «Pro Ag Resources», готельно-ресторанного комплексу «Аквадар», торгівельно-розважального комплексу «Гармонія», КБ «ПриватБанк», компанії «Гідросила», компанії «Кернел Трейд» та ПАТ «Вітаміни».

Під час заходу представники районної філії відзначили колектив Уманського національного університету садівництва, як постійного партнера служби зайнятості та вручили диплом за тісну співпрацю у вирішенні спільних завдань щодо сприяння зайнятості молоді.

«Наше завдання сьогодні полягає в тому, щоб навчити молодих людей фаховим умінням, щоб вони, завершивши навчання  в закладі, були працевлаштовані на робочі місця, і водночас – створити максимально комфортні умови для підприємців, які б мали змогу платити гідну заробітну плату своїм працівникам. А в громадян, щоб був стимул працювати в Україні, а не за кордоном», - наголосив під час виступу директор районної філії Василь Скрипник. Звертаючись до молоді директор зауважив, що будувати свою кар’єру необхідно на Батьківщині, а служба зайнятості, у свою чергу, подбає про становлення особистості як висококваліфікованого фахівця, допоможе обрати професійний шлях або здобути нову професію, підвищити кваліфікацію, підібрати роботу відповідно до покликання, професійних зацікавлень та уподобань.

Як обрати майбутній фах, успішно працевлаштуватися на перше робоче місце, побудувати кар’єру – на ці та багато інших різноманітних питань з професійної галузі знайшла відповідь молодь на Ярмарку вакансій.

Уманська районна філія ОЦЗ