11.04.2019 | 10:40

З метою добору необхідних працівників для виконання робіт тимчасового характеру, на замовлення державного підприємства «Уманський лікеро-горілчаний завод», відбувся міні-ярмарок вакансій. Захід проходив в приміщенні Уманського міського центру зайнятості за участю 24 безробітних громадян.

Представники служби зайнятості ознайомили учасників із станом ринку праці міста та повідомили про потребу підприємства у працівниках. Вони наголосили, що однією з дієвих форм матеріальної підтримки безробітних, надання можливості закріплення на робочому місці – є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру. Саме за рахунок тимчасової зайнятості можливо оперативно задовольнити потреби роботодавця та виконати певні види робіт.

Помічник директора підприємства Інна Кольцова та начальник виробництва Олена Бурлака презентували підприємство, надали шукачам роботи розширену інформацію про вакансії, умови роботи та вимоги до претендентів. За їх словами організація робіт тимчасового характеру – перспективний напрям взаємовигідної співпраці зі службою зайнятості, адже роботодавці мають можливість залучити необхідну додаткову робочу силу до виконання другорядних робіт та на деякий час надати безробітним можливість легально працювати.

Під час активного діалогу безробітні громадяни поспілкувалися з представниками роботодавця та заповнили анкети щодо своїх професійних навичок, досвіду роботи. 11 осіб з числа шукачів роботи зацікавилися запропонованими вакансіями та одержали запрошення на співбесіду.

Уманський міський центр зайнятості