18.01.2022 | 08:11

Днями у Черкаському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення ТОВ «КТД Черкаси».

У зв’язку із росширенням виробництва,  керівництво підприємства звернулось до Черкаського міського центру зайнятості з проханням підготувати кваліфікованих робітників  за професіями налагоджувальника верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням та операторів верстатів з програмним керуванням.

У заході взяли участь заступник директора з виробництва Денис Коваленко та начальник відділу кадрів Юлія Ковтюх. Вони запропонували безробітним 10 вакансій, розповіли про умови працевлаштування, графік роботи, фінансове забезпечення, можливості професійної підготовки, перепідготовки та перспективи розвитку для майбутніх працівників. До заходу, режимі онлайн зв’язку долучилися представники Харківського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.     Слухачам презентуали навчальний заклад. Усі мали можливість поспілкуватися з майстрами та викладачами, які проводять навчання та отримати відповіді на запитання. До уваги присутніх був запропонований графік початку навчання. Зацікавленість безробітних викликала інформація про індивідуальне навчання та стажування безпосередньо на робочому місці у роботодавця.     

 У підсумку, заступник директора з виробництва Денис Коваль  наголосив: «Саме робітничі професії, в більшій мірі, затребувані на ринку праці. Кваліфікований робітник, маючи бажання та стимул до праці, не залишиться на довгий час без роботи та гідної заробітної плати».

Черкаський міський центр зайнятості