оп
28.02.2019 | 09:10

Задля налагодження ефективної співпраці служби зайнятості з роботодавцем, директор Катеринопільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Тетяна Кондратенко та провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Любов Жданова, днями завітали з робочим візитом до ТОВ «СИРОРОБ» - основного ринкоутворюючого підприємства Мокрокалигірської об’єднаної територіальної громади. 

Під час робочої зустрічі директор підприємства Олег Смирнов ознайомився з переліком послуг, що надає служба зайнятості роботодавцям, а також зі станом ринку праці району.

Тетяна Кондратенко розповіла про можливості організації професійного навчання та стажування на робочому місці майбутніх працівників, надання компенсації єдиного соціального внеску за працевлаштованих безробітних на новостворені робочі місця, а також акцентувала увагу на перевагах практичного застосування таких сучасних електронних сервісів служби зайнятості, як електронний кабінет роботодавця, відео-резюме та відео-вакансії, проведення співбесід з претендентами на заміщення вакантних посад за допомогою Skype-зв’язку та ін.

Презентуючи підприємство, Олег Смирнов поінформував про перспективи розвитку та нагальні потреби у кадрах: «Наше товариство активно розвивається. Основний вид діяльності – переробка молока, виробництво масла та сиру. Протягом останніх 6 місяців чисельність працівників збільшилася з 90 осіб до 240. Плануємо в поточному році будівництво нового цеху та розширення виробництва. Є потреба у кваліфікованих кадрах молокопереробного  виробництва та у працівниках за робітничими професіями».

Результатом зустрічі стала домовленість про подальшу співпрацю між районною філією та роботодавцем щодо підбору відповідного персоналу з урахуванням нинішніх та перспективних потреб підприємства.

Катеринопільська районна філія ОЦЗ