оп
10.01.2019 | 18:00

Одним із найважливіших рішень у житті є вибір професії. Обираючи її, людина здійснює не тільки вибір роду занять, а й проходить складний процес самовизначення. Вирішення цього завдання важливе не тільки з точки зору окремої особи, оскільки багато в чому визначає її майбутнє, але й з позиції суспільства.

Конкурс відеороликів – нетрадиційна форма роботи з профорієнтації учнів, що проводиться Черкаською обласною службою зайнятості. Мета його: сприяння гармонійному розвитку учнів, їх творчій самореалізації; спрямування на самопізнання і власну активність як основу професійного самовизначення; ознайомлення дітей зі світом професій, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо свідомого вибору професії.

Для участі у конкурсі, який передбачав два етапи, запрошувалися всі бажаючі учні закладів загальної середньої освіти за двома віковими  групами:  8-9 класи та 10-11 класи. Перший етап, що тривав з 01.10.2018 по 30.11.2018 року на районному та міському рівнях, закінчився урочистим відзначенням учасників та нагородженням переможців цікавими подарунками від служби зайнятості, роботодавців та соціальних партнерів. З близько 150 конкурсних робіт обрано 44 найкращих,  що яскраво відрізнялися свіжістю погляду на висвітлену тему та майстерністю оформлення.

«Ми вітаємо учнів, які найталановитіше розкрили майбутню професію та запрошуємо до участі у другому етапі конкурсу відеороликів „Світ професій: дитячими очима” на обласному рівні.  Сподіваємось, такий сучасний та інноваційний підхід до профорієнтаційної роботи допоможе знайти себе і зробити чи не найважливіший вибір у своєму житті – вибір професії, що відповідатиме інтересам, життєвим цілям, уподобанням та потребам суспільства», –  підсумував директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

 

Відділ організації профорієнтації ОЦЗ