11.10.2018 | 15:26

Сьогодні внаслідок як об’єктивних, так і суб’єктивних факторів, люди втрачають роботу, а разом з цим і змогу працювати за раніше набутою професією або спеціальністю.

 Якщо безробітні не можуть знайти роботу за своєю професією чи спеціальністю або вирішили вперше здобути освіту, державна служба  зайнятості пропонує професійне навчання в одному з 11 центрів професійно-технічної освіти ДСЗ.                                                   

 Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості створені задля навчання дорослого населення, і це суттєво відрізняє їх від інших навчальних закладів. Саме центри професійно-технічної освіти допомагають в отриманні актуальної робітничої професії і тим самим задовольняють  як вимоги роботодавця, так і особисті прагнення безробітних. Вони пропонують широкий спектр напрямів підготовки робітників для всіх галузей економіки: промисловості, будівництва, агропромислового комплексу, транспорту і зв’язку, сфери послуг тощо.

 За направленням Жашківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості безробітні Машлякевич Євгенія та Вдовенко Оксана вирішили здобути нову професію візажиста в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ».

Візаж – це справжнє мистецтво, яке прикрашає нашу буденність. Візажист, як чарівник, здатен перетворити будь-яку попелюшку в прекрасну принцесу, подарувавши їй при цьому гарний настрій та впевненість у собі. Послуга візажиста останнім часом користується попитом у клієнтів салонів краси, особливо з нагоди урочистих подій. Прагнення виглядати довершено, індивідуально та неповторно вже не мрія. Кваліфіковані майстри візажу легко та професійно підберуть для вас вдалий образ. Кваліфікований візажист – гордість і знахідка для роботодавця. Приємно, що кращих майстрів візажу готують саме в  ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ», де талант та професійність відточуються у команді однодумців і професіоналів своєї справи.

Сподіваємось, що Євгенія та Оксана, подбавши про свою професійну освіту, знайшли правильне рішення для свого майбутнього, обравши сучасну, затребувану, цікаву професію візажиста.

Відділ організації профнавчання ОЦЗ