оп
22.02.2019 | 10:00

З метою уникнення непорозумінь, що інколи виникають при прийомі на роботу та призводять до дисбалансу емоційної сфери людини, фахівці служби зайнятості надають всебічну підтримку шукачам роботи та проводять різнопланові заходи для своїх клієнтів.

Тож, аби безробітні змогли проаналізувати свої сфери активності, роль та місце власних професійних успіхів і спробувати вибудувати план професійної кар’єри, у Монастирищенській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості триває робота клубу для безробітних «Кандидат».

Його діяльність спрямована на допомогу в оволодінні навиками ефективної самопрезентації, ведення переговорів з потенційним роботодавцем, визначення причин відмов у працевлаштуванні та їх подолання.

«Теми, що розглядаються, сприяють усвідомленню власних бажань шукачів роботи, аналізу можливостей і потреб під час пошуку роботи, а також допомагають зорієнтуватися в складних ситуаціях, що виникають у буденному житті»,- зазначає фахівець з профорієнтації Олеся Борець.

На засіданнях кожен приходить до думки, що важливо знати свої сильні сторони і докладати максимум зусиль на шляху до своєї мети. А результат не забариться!

Підсумовуючи, безробітні обговорюють свої подальші плани, діляться враженнями та досвідом.

Тепла, дружня атмосфера в клубі і доброзичливість його учасників, спонукають до активізації власної життєвої позиції.

Монастирищенська районна філія ОЦЗ