оп
14.02.2019 | 10:00

Днями, за ініціативи Ватутінської міської філії Черкаського обласного центру зайнятості, за сприяння начальника Відділу освіти Ватутінської міської ради Сергія Бурбело та з метою поглиблення тісної співпраці служби зайнятості із закладами освіти, було проведено презентацію «Нової української школи» в закладах освіти міста Ватутіне.

У заході взяли участь заступник начальника відділу надання соціальних послуг міської філії Ніна Крикун та провідний юрисконсульт Інна Пипа.     

Сергій Бурбело разом з педагогічними працівниками ознайомив присутніх з новаціями початкової освіти, звернувши окрему увагу на навчання першокласників, що проходить шляхом опанування знань та навичок через практичну діяльність, під час якої діти вчаться висловлювати свої думки і почуття та слухати інших.  

Начальник Відділу освіти також відмітив, що у Ватутінській спеціалізованій школі № 1 в одному з перших класів запроваджено науково-педагогічний проект «Інтелект України»: «Сутність проекту полягає не в насиченні дитини знаннями, а в набутті нею необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці та розвитку пізнавальних процесів».

Підсумовуючи, Ніна Крикун зазначила, що Ватутінська міська філія активно продовжує працювати з учнівською молоддю шляхом проведення різноманітних, пізнавальних профорієнтаційних заходів. У 2018 році фахівці міської філії провели 40 таких заходів та неодноразово презентували педагогічним працівникам міста новий он-лайн сервіс служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа».

Ватутінська міська філія ОЦЗ