оп
09.01.2019 | 08:00

Днями, за ініціативи Чигиринської районної філії  Черкаського обласного центру зайнятості відбувся День відкритих дверей на ТОВ «Дрімм Текс», що займається виробництвом одягу та аксесуарів.

Мета заходу - презентація нещодавно утвореного підприємства на території району, можливість спільного діалогу між роботодавцем та шукачами роботи.

У заході взяли участь  директор підприємства Інна Вовкогон, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Михайло Бузько та 13 пошукачів роботи.

Інна Вовкогон презентувала підприємство, розповіла про історію його започаткування, діяльність, перспективи розвитку, умови праці, специфіку роботи та основні вимоги до працівників.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Михайло Бузько розповів присутнім про ситуацію на ринку праці району, послуги, що надає служба зайнятості, зокрема про можливість компенсації ЄСВ для роботодавців. Також присутнім було запропоновано взяти участь в тимчасових роботах на підприємстві, підвищити кваліфікацію шляхом стажування у роботодавця з подальшим працевлаштуванням.

У ході зустрічі пошукачі роботи ознайомилися з сучасними методами моделювання, розкроювання та пошиття дорожніх сумок, рюкзаків.

За період провадження підприємницької діяльності роботодавець створила п’ять робочих місць.

«Маємо на меті до кінця поточного року створити ще десять нових робочих місць і з радістю запрошуємо на роботу безробітних громадян, які мають хист до швейної справи», - підсумувала бізнес-вумен.

Чигиринська районна філія ОЦЗ