оп
11.03.2019 | 12:19

З метою оперативного та якісного укомплектування вільних вакансій на інноваційному підприємстві з виробництва питної води ТОВ ПІІ «Еконія», за ініціативи Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості було проведено День відкритих дверей на виробництві.

Заступник директора міськрайонної філії Наталія Дворник, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Кириченко та профконсультант Надія Журавльова разом з безробітними, які були зацікавлені в пошуку роботи за посадами бухгалтера та оператора виробничої дільниці, прослухали цікаву розповідь про історію створення та розвитку підприємства, що провела начальник відділу кадрів підприємства Олена Чуєнко. Учасники заходу ознайомились з умовами праці, розміром заробітної плати, можливостями кар’єрного росту та складовими соціального пакету.

Під час зустрічі відбулося знайомство з директором підприємства Сергієм Слободянюком, який більш детально розповів присутнім про особливості виробництва та перспективні напрямки роботи: «З часу створення компанії, була визначена її головна ціль: стандарти якості повинні бути найвищими і відповідати високим світовим вимогам, адже вона спеціалізується на виробництві продукції для дітей. Сьогодні компанія «Еконія» - це не лише найсучасніше підприємство з високими міжнародними стандартами якості, а й потужна дистриб’юторська мережа, що дозволяє зробити продукцію «Еконії» доступною у будь-якій точці України».

У результаті конструктивної розмови, фахівці міськрайонної філії та директор підприємства також домовились про проведення, найближчим часом, професіографічної екскурсії для учнівської молоді.

Наприкінці заходу шукачі роботи пройшли анкетування з метою вирішення питання щодо подальшої співбесіди з відповідними керівниками структурних підрозділів.

На завершення, Сергій Слободянюк подякував представникам служби зайнятості за організацію таких цікавих та корисних заходів на підприємстві та висловив надію на подальшу тісну співпрацю.

 

Золотоніська міськрайонна філія ОЦЗ