12.01.2022 | 08:17

У рамках співпраці з соціальними партнерами відбулась чергова зустріч з начальником відділу соціальної роботи Черкаського міського центру соціальних служб Еліною Максимець. Учасниками семінару стали 15 безробітних.

Мета заходу - інформування про альтернативні можливості офіційного працевлаштування, зокрема формування патронатних сімей.

Як зазначила пані Еліна: «Патронат над дитиною – це професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, потребує захисту, у сім’ї патронатного вихователя, та одночасне надання фахівцями соціальної сфери інтенсивних підтримуючих послуг сім’ї дитини для відновлення її здорового функціонування».   

Головна ціль патронату - забезпечення права кожної дитини, яка переживає непрості часи, виховуватися у сприятливому та безпечному сімейному середовищі шляхом відновлення здатності батьків (осіб, які їх замінюють) опікуватися дитиною та виховувати її, а в разі неможливості – вчинення заходів щодо захисту дитини та прийняття рішень щодо її влаштування до постійної форми сімейного виховання, яка найбільше відповідає потребам дитини.
Для зворотнього зв’язку учасникам заходу запропоновані інформаційні буклети «Патронат над дитиною».

Черкаський міський центр зайнятості