оп
12.03.2019 | 11:51

З січня 2019 року в Черкаському міському центру зайнятості запрацював  новоутворений відділ надання послуг з рекрутингу. Що таке ж таке «рекрутинг»? 

Рекрутинг – це процес пошуку і підбору працівників для підприємства. Підбір персоналу за підходом рекрутингу дає змогу якнайшвидше задовольнити потребу роботодавців в кадрах, а тим, хто шукає роботу – оперативно знайти її. На сьогодні, відповідними послугами вже скористалися 53 підприємства міста Черкас.

Затребувані вакансії серед  роботодавців Черкащини  – спеціалісти робітничого профілю: токарі, столяри, електрогазозварники, кухарі, продавці, кур’єри, водії автотранспортних засобів, обслуговуючий персонал.

«Ми постійно співпрацюємо з роботодавцями та шукачами роботи, ознайомлюючи їх з послугами рекрутингу. Складаємо тексти оголошень про вакансії, розміщуємо інформацію на інтернет-ресурсах, аналізуємо професійні якості шукачів роботи, презентуємо кандидатів роботодавцю, організовуємо зустрічі з претендентами та узгоджуємо дату проходження співбесіди. Кожен клієнт отримує інформацію про: характер, режим, умови праці на підприємстві, кваліфікаційні та психологічні вимоги, пред'явлені роботодавцем, а також ознайомлюється з програмами матеріального заохочення від роботодавців», - коментує директор Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак.

Для прискорення та успішного пошуку претендентів, застосовуються відео-резюме, відео-вакансії та скайп-співбесіди.

Фахівці Черкаського міського центру зайнятості, підтримуючи ділові стосунки з роботодавцями, регулярно проводять робочі зустрічі з роботодавцями.

Днями, Оксана Щербак та начальник відділу рекрутингу Надія Кіндик зустрілися з керівником підприємства ТОВ «Віва-Трейд» Віталієм Зарщиковим. Представникам служби зайнятості було презентовано налагоджене виробництво, відремонтовані цехи та сучасна техніка.

Для створення нового формату співпраці Черкаського міського центру зайнятості з роботодавцями, також було організовано та проведено  брейштормінг для менеджерів з підбору персоналу та HR-менеджерів підприємств міста. На зустріч була запрошена коуч, тренер Катерина Степанушко.

Спілкування фахівців міського центру зайнятості та представників підприємств було зосереджене на розгляді питань щодо підвищення ефективності укомплектування вільних вакансій роботодавців міста Черкаси за сприяння служби зайнятості.

«Ми завжди спонукаємо роботодавців постійно працювати над своїм іміджем та проводити серйозну роботу щодо інформування цільової аудиторії про привабливі аспекти своєї корпоративної культури», - зазначає Надія Кіндик. 

Наразі робота з підприємствами триває: до співпраці залучаються нові організації, котрим пропонуються послуги, що можуть стати для них корисними та доцільними.

 Фахівцями відділу рекрутингу створено базу резюме та анкет шукачів роботи із числа осіб, які зареєстровані в центрі зайнятості та шукачів роботи, які розміщують свої резюме на інтернет-ресурсах. За період роботи відділу, було опрацьовано понад 115 резюме та анкет. Варто зауважити, що люди, які не перебувають на обліку, теж користуються  послугами  фахівців з рекрутингу,  охоче погоджуються на співбесіду з роботодавцем та успішно працевлаштовуються.

За короткий період діяльності відділу, було працевлаштовано 20 осіб на вакантні посади,  а 8 з них - проходять професійне навчання на замовлення роботодавця.

Фахівці відділу рекрутингу діляться власними напрацюваннями та досвідом із колегами. Нещодавно було проведено meetup для співробітників Черкаського міського центру зайнятості, під час якої були охоплені найбільш «гарячі» питання, такі як: успішний підбір персоналу для роботодавців, організація співбесіди, тестування, вибір інструментів, що допоможуть у досягненні мети тощо.

 Останнім часом послуга рекрутингу стала досить затребуваною, оскільки вдалий підбір кандидата допомагає збільшити продуктивність праці, підвищує прибуток і зменшує витрати часу і коштів на пошук претендентів на вакантну посаду.

Черкаський міський центр зайнятості запрошує всіх бажаючих до співпраці щодо здійснення рекрутингової форми роботи і пропонує допомогу в якісному підборі персоналу та пошуку бажаної роботи.

Черкаський міський центр зайнятості