15.07.2016 | 08:12

Плідна співпраця з роботодавцями є запорукою вирішення головного завдання служби зайнятості – працевлаштування безробітних. З метою координації спільних дій Уманського міського центру зайнятості з роботодавцями щодо вирішення питань працевлаштування відбулося засідання „круглого столу” на тему: „Шляхи стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, у тому числі для осіб з особливими потребами». У заході взяли участь представники центру зайнятості та 5 місцевих фізичних осіб-підприємців: Дробілко, Конопада, Радченко, Зайченко та Савчук.

Учасники круглого столу розглянули актуальне питання щодо шляхів вирішення проблеми зайнятості населення за рахунок створення постійно діючих робочих місць, та ознайомилися з професійно-кваліфікаційним складом зареєстрованих безробітних.

Під час зібрання начальник відділу взаємодії з роботодавцями міського центру зайнятості Тетяна Якимович повідомила присутніх про сучасні тенденції ринку праці міста та фінансову підтримку з боку служби зайнятості при створенні нових робочих місць. Значну увагу вона зосередила на ролі роботодавців у працевлаштуванні безробітних, особливо людей з інвалідністю.

«Надання роботодавцям компенсації за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття – спосіб активного впливу на стан ринку праці. Ця послуга стимулює керівників підприємств та фізичних осіб-підприємців не просто створювати нові робочі місця, а й офіційно оформлювати працівників у штат, виплачуючи їм легальну заробітну плату та забезпечуючи соціальні гарантії», – наголосила начальник відділу.

Жвавий діалог учасників зібрання викликало питання про переваги професійного навчання за направленням центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

При обговоренні проблемних питань всі дійшли висновку, що роботодавцям, які планують розвивати свій бізнес, пропозиції служби зайнятості вигідні та корисні.