оп
25.02.2019 | 09:00

З метою інформування про стан місцевого ринку праці та перспективи працевлаштування у ТОВ  «Торгова марка «Ваші меблі», що знаходиться в селі Піківець Уманського району, фахівці Уманської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості організували День відкритих дверей на підприємстві за участю безробітних громадян.

Захід розпочався із вступного слова директора районної філії Василя Скрипника, який ознайомив учасників зі станом ринку праці Уманського району, професіями, що користуються сталим попитом у роботодавців та перспективними напрямками застосування робочої сили.

Керівник підприємства Олександр Пархоменко провів оглядову екскурсію для шукачів роботи, поінформував про умови праці, вимоги до претендентів на вакантні посади, а також розповів про можливості навчання на виробництві, кар’єрне зростання та соціальні гарантії для працівників.

Продовжила захід начальник відділу взаємодії з роботодавцями Людмила Мараховська, яка поділилася з присутніми результатами попередньої співпраці з товариством: «Хочу відмітити, що на сьогодні, на підприємстві уже понад 2 роки успішно працюює 7 наших колишніх безробітних. Взявши їх на роботу, роботодавець отримав компенсацію єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а безробітні – можливість працювати на підприємстві, що має гарну репутацію і стабільне виробництво».

За словами Людмили Мараховської, на сучасному етапі соціально-економічного розвитку країни, одним із найперспективніших напрямів співпраці служби зайнятості з роботодавцями є їх економічне стимулювання до створення нових робочих місць та працевлаштування безробітних, які, в першу чергу, відносяться до соціально вразливих верств населення, шляхом надання компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

День відкритих дверей у ТОВ «Торгова марка «Ваші меблі» став змістовним та цікавим профінформаційним заходом для всіх його учасників, під час якого кожен зміг проаналізувати переваги роботи на підприємстві та специфіку його виробництва.

Уманська районна філія ОЦЗ