09.06.2021 | 12:11

Уманська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості продовжує виплати компенсацій фактичних витрат роботодавцям на сплату єдиного внеску за працевлаштування пошукачів роботи на нові робочі місця. Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування зареєстрованого безробітного.

Яскравим прикладом такої співпраці є результати роботи з приватним підприємцем Миколою Шарапанюком, який на умовах створення нових робочих місць працевлаштував 5 безробітних громадян з числа соціально незахищених категорій населення. 

Це клієнти районної служби зайнятості передпенсійного віку, люди з інвалідністю та одинока мати, яка виховує дитину віком до 14 років. Працевлаштуванню безробітних передувало стажування безпосередньо на робочому місці.

«Співпраця служби зайнятості з роботодавцями району з питань працевлаштування безробітних шляхом надання компенсацій є економічно вигідною для них та дає можливість вирішення питання працевлаштування безробітних, в першу чергу – осіб, які потребують додаткових соціальних гарантій. За період дії Постанови КМУ № 347 від 15 квітня 2013 року цією послугою в Уманському районі скористалися 33 роботодавці, які працевлаштували 52 безробітних», - відмічає директор Уманської районної філії Василь Скрипник.

Уманська районна філія ОЦЗ