оп
08.02.2019 | 08:20

Початок: о 10.00 годині 8 лютого 2019 року.

Тривалість заходу: 1 година.

Учасники: журналісти провідних місцевих засобів масової інформації.

Мета: інформування громадськості Черкащини про діяльність обласної служби зайнятості у 2018 році, визначення пріоритетів на 2019 рік та реалізацію впроваджених он-лайн сервісів у роботу.

Під час заходу буде проаналізовано стан ринку праці Черкащини, тенденції в соціально-економічному розвитку регіону, актуальні вакансії від роботодавців та затребувані професії пошукачами роботи. Також мова йтиме про застосування в роботі служби профілювання зареєстрованих безробітних та їх соціальний супровід, як при працевлаштуванні, так і після нього за підходом кейс-менеджмент, впровадження інституту єдиного куратора для безробітних «Кар’єрного радника».

Окрім того, учасники заходу будуть поінформовані про вплив міграційних процесів на ситуацію ринку праці, можливості працевлаштування, перенавчання та забезпечення тимчасовою зайнятістю населення регіону, потребу у кадрах в об’єднаних територіальних громадах.

Водночас, присутні дізнаються про переваги використання відеорезюме пошукачів роботи, відеовакансій роботодавців та нових он-лайн сервісів Державної служби зайнятості, зокрема електронних кабінетів для роботодавців та пошукачів роботи, електронної черги, сервісу «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа», інтернет-платформи "Профорієнтація та розвиток кар’єри" тощо.

До уваги представників ЗМІ будуть представлені результати опитування школярів 8 класів щодо виявлення професійних намірів та вподобань дітей на Черкащині.

Захід відбудеться за адресою: Черкаський обласний центр зайнятості – м. Черкаси вул. Володимира Ложешнікова, 56 (прес-центр, каб. 104).

Контактні особи:

Черкаський обласний центр зайнятості – Людмила Алексашкіна, тел. 097-27-87-618, 099-631-01-28, Вікторія Левченко, тел. 093-514-90-91.