16.03.2016 | 08:15

У Христинівському районному центрі зайнятості, в рамках співпраці з військовим комісаріатомвідбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за контрактом  для безробітних чоловіків, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. В заході взяло участь 24 особи віком до 40 років.

Під час семінару представник Христинівського  районного військового комісаріату капітан Костянтин Олійник розповів про переваги військової служби за контрактом як для чоловіків, так і для жінок. Він зазначив, що на сьогодні мінімальна заробітна плата військовослужбовця-контрактника рядового та сержантського складу становить від 7 тис. грн. на місяць, офіцерська – до 16 тис. грн. Крім того, при підписанні контракту, військовослужбовець має право на отримання фінансової винагороди від 8 мінімальних заробітних плат. Також для військовослужбовців передбачено повноцінне речове та продовольче забезпечення, надається право користуватися безоплатним медичним обслуговуванням та санітарно-курортним лікуванням тощо.

Під час заходу було розглянуто багато інших питань. Значна кількість учасників заходу, виявили бажання особисто поспілкуватися з представниками РВК.