08.04.2019 | 10:40

На сьогоднішній день проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи службою зайнятості є актуальною і важливою ланкою в її діяльності. Ефективно організована робота із засобами масової інформації сприяє зростанню довіри з боку громадськості, покращенню іміджу філій та центрів зайнятості, зміцненню їх авторитету.

З метою ознайомлення з тонкощами організації ведення інформаційної роботи та ефективної реалізації творчого продукту в медіа середовищі проведено урядову комунікаційну платформу «Єдиний голос». Захід відбувся в приміщенні Кабінету Міністрів України за участю керівників прес-служб урядових відомств, представників служби зайнятості, столичних журналістів телеканалів та друкованих видань. Від Черкаської обласної служби зайнятості участь у медіа-комунікації взяла начальник відділу інформаційної роботи обласного центру зайнятості Людмила Алексашкіна.

"Ефективна комунікація – це конкретна ціль, задача під конкретний проект, чітке розуміння: для кого ви це робите і чому ви це робите. Недостатньо тільки провести успішно захід, про нього потрібно ще заявити, підготувати відповідну інформацію – не «суху», а цікаву, підкреслити результат, значення, роль тієї чи іншої події. Тобто матеріал повинен викликати бажання бути прочитаним і зацікавити як журналіста так і будь-якого пересічного громадянина», - зазначила керівник сектору комунікацій Офісу ефективного регулювання BRDO Тетяна Коврига.

Під час свого виступу вона поділилася власним досвідом та назвала основні складові ефективних комунікацій: робити ставку на унікальність продукту, реформувати свій власний стиль, швидко реагувати на зовнішні події, використовувати цитати спікерів та вірити в команду.

Під час зустрічі було також презентовано оновлений тематичний розділ про реформи на Урядовому порталі. За словами фахівця з комунікацій Офісу реформ Ярослава Кутового, такі оновлення плануються щоквартально, щоб «кожна сторінка реформ мала актуальний контекст».

Окрім того, керівник комунікаційної команди Офісу реформ Катерина Співакова анонсувала план підготовки до Ukraine Reform Conference, що цього року відбудеться у Торонто, на тему незворотності українських реформ.

Всі присутні обмінялися досвідом та думками щодо ефективної роботи в медіа просторі.

Відділ інформаційної роботи ОЦЗ