27.03.2019 | 07:40

У зв’язку з впровадженням нового підходу в обслуговуванні клієнтів, а саме інституту кар’єрного радника у Монастирищенській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості щотижня проводяться навчання працівників служби зайнятості.

На навчаннях розглядаються різноманітні питання щодо реалізації новацій, зокрема, функціональні можливості інституту кар’єрного радника, варіанти покращення ефективності роботи філії при впровадженні нового підходу, обговорюється різниця між кар’єрним радником та особистим консультантом тощо.

У своїх коментарях директор районної філії Володимир Левадський наголосив на перевагах впровадження інституту кар’єрного радника. Зокрема він відзначив, що насамперед, такі фахівці, сприятимуть покращенню наданню послуг особам, які шукають роботу, а самі послуги будуть отримувати громадяни за індивідуальним підходом. Також він наголосив на те, що інститут кар’єрного радника сприятиме підвищенню ефективності обслуговування кожного клієнта та дозволить змінити монолог на діалог між клієнтом та фахівцем служби зайнятості, які спільно та за взаємною згодою визначатимуть кінцеву мету взаємодії та шляхи досягнення цієї мети.

«Такі засідання створюють умови для підвищення результативності професійної підготовки працівників, дають можливість отримати необхідний інформаційний досвід, що застосовується на практиці», - переконаний директор районної філії.

Монастирищенська районна філія ОЦЗ