18.03.2019 | 11:40

З метою обговорення результатів діяльності Черкаського обласного об'єднання організацій роботодавців, днями, на базі Черкаського державного технологічного університету відбулося розширене засідання правління. Участь у заході взяли голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець, генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов, представники обласної служби зайнятості, Головного управління Пенсійного фонду України в області, профспілок, представники інших державних установ і бізнесу Черкащини.

До обговорення актуальних питань від служби зайнятості долучилися директори Черкаського обласного і Черкаського міського центрів зайнятості Григорій Дендемарченко та Оксана Щербак.

У своєму виступі голова правління Черкаського обласного об'єднання організацій роботодавців Борис Райков прокоментував підсумки роботи правління, розповів про співпрацю з місцевою владою, державними установами та підприємствами області. Особливу увагу присутніх він акцентував на результатах, яких досягнуто спільними зусиллями та окреслив перспективи подальшої співпраці.

Також під час засідання було обговорено результати спільної роботи щодо погашення заборгованості та легалізації зайнятості в регіоні.

Наприкінці заходу було визначено представників Черкаського обласного об'єднання організацій роботодавців, які візьмуть участь 11 квітня 2019 року у черговому З’їзді Федерації роботодавців України.

 

Відділ інформаційної роботи ОЦЗ