20.07.2021 | 10:11

Нещодавно відбулася робоча зустріч заступниці начальниці відділу надання соціальних послуг Канівської міськрайонної служби зайнятості Ольги Бровко з директоркою Канівської спеціалізованої школи № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов Валентиною Мартинович.

Канівську міськрайонну службу зайнятості та заклад загальної середньої освіти пов'язує багаторічна співпраця в питаннях проведення профорієнтаційної роботи.

Основна мета зустрічі соціальних партнерів - обговорення плану спільних дій та презентація онлайн-платформи «Моя професія: консультаційна мережа», яка нещодавно  відновила свою роботу на сайті державної служби зайнятості.

Зі слів фахівчині служби зайнятості, профорієнтаційна платформа "Моя професія: консультаційна мережа" створена з метою надання профорієнтаційних послуг у дистанційному режимі.

Користувачі, які потребують допомоги у виборі, або зміні професії, визначенні власних професійних інтересів, здібностей та схильностей можуть безкоштовно отримати послуги з профорієнтації.

З часу відновлення роботи сервісу, на платформі зареєструвався 21 учень, 14 уже пройшли онлайн-тестування.

«Світ професій безмежний, цікавий, динамічний. І в жодному разі не варто недооцінювати значення вибору професії. Адже для кожної людини професія є важливою життєвою складовою», - підсумувала Ольга Бровко.

Канівська міськрайонна філія ОЦЗ