23.02.2021 | 09:40

З метою надання всебічної інформації щодо служби в Збройних Силах України за контрактом в приміщенні Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся семінар за участю представників військового комісаріату.

Безробітні ознайомилися з можливістю обрання військової служби за контрактом, як одним із виборів професійного майбутнього. Військові надали інформацію про порядок відбору громадян на військову службу, розмір матеріального забезпечення, побутові умови, соціальний захист, навчання військовим спеціальностям та можливість служби у військових частинах Черкаського регіону.

Учасники заходу, які вже проходили військову службу, поділились досвідом та історіями із життя  контрактників.

У свою чергу, провідний фахівець з профорієнтації Христинівської районної філії Олена Колісник наголосила, що завдання служби зайнятості полягає перш за все, в тому, щоб поінформувати безробітних про те, що означає бути військовослужбовцем, а також допомогти визначитись чи готові вони до військової служби у Збройних Силах України.

Тож перед прийняттям важливого рішення профорієнтатор запропонувала присутнім пройти психологічне тестування щодо схильності до проходження військової служби.

Наприкінці заходу, в якому взяли участь 6 безробітних осіб, однин чоловік підтвердив намір проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України.  

Христинівська районна філія ОЦЗ