23.02.2021 | 08:40

Про основні напрямки з проведення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю спілкувалися під час робочої зустрічі начальник відділу освіти виконавчого комітету Канівської міської ради Надія Голда, директор Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Надія Коломієць та заступник начальника відділу надання соціальних послуг Ольга Бровко.

«Профорієнтаційна робота зі школярами – одне з важливих завдань, що ставить перед собою служба зайнятості. Вона полягає в проведенні низки заходів, спрямованих на розширення уявлень учнів про світ професій, пізнання своїх професійних спрямувань, свідомий та виважений вибір орієнтирів на майбутнє. Ми налагодили тісну співпрацю з навчальними закладами Канівської територіальної громади. Щороку погоджуються та втілюються в життя спільні профорієнтаційні проекти з учнівською молоддю. Наші фахівці організовують та проводять профорієнтаційні уроки, презентації навчальних закладів, екскурсії на підприємства, різноманітні змагальні заходи, профорієнтаційне тестування з метою визначення професійно важливих якостей, професійної спрямованості тощо», - розповідає Надія Коломієць.

У результаті проведеної зустрічі підписано спільний план заходів на 2021 рік, у рамках якого, з дотриманням усіх протиепідемічних вимог, заплановано проведення профорієнтаційної роботи з школярами.

Така співпраця дасть можливість ефективно зорієнтувати учнів, батьків та педагогів у формуванні виваженого кроку дітей до вибору професійного майбутнього.

Канівська міськрайонна філія ОЦЗ