оп
27.06.2019 | 08:40

У рамках співпраці з освітніми закладами та з метою привернення уваги молоді до питань вибору професії у пришкільному таборі «Патріот» Мокрокалигірської загальноосвітньої школи, фахівці Катеринопільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості провели інтерактивний інтелектуально-ігровий захід «Брейн-ринг: у світі професій» для 18 учнів 8-10-х класів.

Мета заходу - створення умов для підвищення активності учнів до пізнання світу професій та розвитку деяких професійних якостей, таких як: діловитість, відповідальність, кмітливість, творчість.

Як зазначив фахівець з профорієнтації Олександр Палубінський: «Важливо, щоб вибір професії молодої людини був свідомим та з урахуванням індивідуальних якостей, уподобань та бажань. Виважене рішення дозволить знайти оптимальний варіант і знизить ймовірність помилки чи розчарування у майбутньому».

Під час виконання конкурсів учні отримали характеристику деяких професій, класифікували їх за предметом праці, отримали знання про змістовні трансформації традиційних професій тощо.

Юнаки та дівчата  активно виконували завдання, демонструючи неабиякі знання про професії та акторські здібності.

За підсумками брейн-рингу обидві команди «Патріот» та «Пластуни» набрали однакову кількість балів, отже – перемогла дружба.

Катеринопільська районна філія ОЦЗ